Bilgi ve Randevu Formu

Dairelerimizi görmek için randevu formunu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Lütfen Bilgilerinizi Kontrol Ediniz.


Yeniden Deneyin

Büyükyalı Limited Şimdi Satışta!

Şehrin merkezinde; deniz manzaralı özel daireleri, açık alanları, geniş bahçeleri, sosyal alanları, ferah terasları, doğa, kültür sanat, alışveriş ve gastronomi gibi birçok ayrıcalığa 5 dakikada ulaşabileceğiniz Büyükyalı Limited şimdi satışta!
Panoramik deniz manzaralı 2+1’den 4,5+1 penthouse’a uzanan geniş daire seçenekleri ile bu çok özel projede yer almak ve hayatı tatil gibi yaşamak için sınırlı sayıdaki bu özel fırsatı kaçırmayın.

İstanbul'un büyüleyici manzarası, sakinlerine sunduğu ayrıcalıklı olanakları, kültür ve sanat merkezi Fişekhane’yle, heyecan dolu bir yaşamın kapılarını aralayın. Yeşilin binbir tonuyla düzenlenmiş 120.000’i aşkın bitki çeşidiyle dolu geniş peyzaj bahçeleri ve ferah meydanları size şehrin kalabalığında nefes aldırırken, ailenizle keyifli anılar biriktirin. Sahilde yer alan 30 kilometrelik yürüyüş ve bisiklet parkuru, açık/kapalı yüzme havuzu, SPA, fitness ve sosyal tesisleri ile her gününüzü tatilde gibi yaşayın. Şehrin birçok merkezi noktasına yakın konumu ve kolay ulaşımı ile sevdiklerinize daha çok vakit ayırın.

İstanbul'un büyüleyici manzarası, sakinlerine sunduğu ayrıcalıklı olanakları, kültür ve sanat merkezi Fişekhane’yle, heyecan dolu bir yaşamın kapılarını aralayın. Yeşilin binbir tonuyla düzenlenmiş 120.000’i aşkın bitki çeşidiyle dolu geniş peyzaj bahçeleri ve ferah meydanları size şehrin kalabalığında nefes aldırırken, ailenizle keyifli anılar biriktireceksiniz. Sahilde yer alan 30 kilometrelik yürüyüş ve bisiklet parkuru, açık/kapalı yüzme havuzu, Büyükyalı Club spor ve sosyal tesisleri ise hayatınıza sağlık, enerji ve hareket katacak. Karayolu, Marmaray durağı ve deniz iskelesi ile Büyükyalı'nın eşsiz konumu sayesinde, sevdiklerinize daha çok vakit ayırabileceksiniz.

Büyükyalı'da herkese ve her aileye uygun konseptte tasarlanan bir yaşam alanı mutlaka vardır. Estetiğin zarafet ve konforla buluştuğu en özel örneklerden Fendi daireleri ve müstakil yaşam deneyimini eşsiz taş duvarlı dokusuyla sunan 6,5 metreye varan yüksek tavanlı Büyükyalı Loft'larının yanı sıra, farklı donatıları, özel lounge ve kış bahçeleriyle, akıllı Büyükyalı daireleri sizleri bekliyor.

PROJE GALERİSİ

FİŞEKHANE KÜLTÜR SANAT LEZZET VE YAŞAM MERKEZİ BÜYÜKYALI’DA!

İstanbul'un ruhu, tarihin dokusu ve şehrin ritmiyle Fişekhane'de buluşuyor!

İki yüz yıla yakın geçmişi ve geçmişten bugüne dokusunun korunmasıyla İstanbul'un en önemli tarihi değerlerinden biri olan Fişekhane, İstanbul Boğazı'nın tam girişinde, Marmara Denizi'nin hemen kıyısında sanat ve sosyal yaşamın yeni merkezi olarak sizleri bekliyor. Tarihe saygı misyonuyla aslına uygun olarak özenle restore edilen Fişekhane, 18.yy'dan gelen hikâyesini, Büyükyalı'da ziyaretçileri ile paylaşıyor. Şehrin en önemli sanat etkinliklerini, benzersiz atmosferiyle ziyaretçilerine sunan Fişekhane, tarihte olduğu gibi unutulmaz anlara ev sahipliği yapıyor.

Fişekhane, görkemli tarihi, kültür sanat merkezi, sahneleri, sinemaları, galerileri, Türkiye’de ilk defa yer alacak markaları, Türk ve Dünya mutfaklarından gurme restoranları, birbirinden keyifli kafeleri, yöresel lezzetler sunan organik semt pazarı, spor merkezi, eğitici atölyeleri, sergi ve galeriyle şehrin yeni buluşma noktası olarak gerçek bir deniz semti yaşamı sunuyor.

ULAŞIM

Bilgi ve Randevu Formu

Dairelerimizi görmek için randevu formunu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Lütfen Bilgilerinizi Kontrol Ediniz.


Yeniden Deneyin

Özak, Yenigün, Ziylan Ortaklığı


İstanbul’un Deniz Semti: Büyükyalı…

Büyükyalı, İstanbul Boğazı’nın girişinde, tarihi surların Boğaz’a açıldığı Kazlıçeşme sahilinde, Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığında, yükselen yeni bir “deniz semti”, bir “yeni şehircilik” projesi.

İstanbul’un boğaz hattını uzatarak bir deniz semti kuran Büyükyalı, şehrin kara, deniz ve raylı sistem tüm ulaşım akslarının kesiştiği noktada konumlanıyor. Büyükyalı, Marmara Denizi’nin kıyısında, Tarihi Yarımada’dan Kapalıçarşı’ya, yeni havaalanından Avrasya Tüneli’ne birçok stratejik noktaya komşu konumuyla, İstanbul’un tam merkezinde yer alıyor.

Bir hikâyesi ve geçmişi olan, toplam 111 dönümlük arazi üzerinde, tarihi yapıların restore edilerek yeniden yaşama kazandırıldığı bir atmosferde inşa edilen Büyükyalı, “insan” ve “iyi yaşam” kavramlarını odağına alıyor. “İyi yaşam”ın tek ve gerçek adresi Büyükyalı, sakinlerine ve ziyaretçilerine, günlük hayatta “her şey dahil” bir konfor sunuyor.

Farklı daire seçeneklerinden zengin sosyal yaşama, prestijli mağazalardan dünya restoranlarına, Pazar Yerinden kafelere kadar akla gelebilecek her şey, Büyükyalı sakinlerine yürüme mesafesinde sunuluyor.

Her ihtiyaca yürüyerek ulaşılabilen Büyükyalı, en iyi tiyatro oyunları, en yeni filmler, ufuk açıcı sergiler, coşku dolu konserlerle zengin bir kültür sanat ortamı oluşturuyor. Büyükyalı; yaratıcı atölyeleri, eğlenceli park ve oyun alanları, kişisel gelişimi destekleyen etkinlik programları, spor olanakları ve bir semt kulübü olarak tasarlanan “Büyükyalı Kulübü”yle, hem çocukları hem de yetişkinleri mutlu ediyor.

Üstün kalite anlayışıyla farklı yaşam biçimlerine dokunan daire tiplerinin yanı sıra kiralanabilir ticari alanların da yer aldığı, “nesilden nesile aktarılacak bir eser” niteliğindeki Büyükyalı’da yaşam, Mayıs 2020'de başladı.

İnşaat sektörüne 1995 yılında İnter Yapı firmasıyla adım atan Özak Global Holding, bu alandaki tecrübesinden aldığı güçle 2009 yılında bir portföy yönetim şirketi olan Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nı kurdu.

Özak GYO, 2012 yılında halka arz edildi. Özak GYO, özellikle metropollerin merkezi noktalarında konut ve ticari karma projeler geliştiriyor. Modern yaşam biçimlerinin gelişiminde öncü bir rol üstlenen, Türkiye’ye yeni yaşam biçimleri ve şehircilik anlayışları kazandıran Özak GYO, kent mimarisine ve insanların yaşam biçimlerine değer katan projeleri hayata geçirmeyi tercih ediyor.

1973’ten bu yana inşaat sektöründe genel müteahhit olarak faaliyet gösteren Yenigün, yurt içi ve yurt dışında sektörün hemen her dalında önemli projelere imza attı. Birçok spor tesisi, sosyal tesis, idari ve askeri bina, lüks ve toplu konut kompleksleri, alışveriş merkezleri, ticari kompleksler, lüks otel ve turizm kompleksleri, iş merkezleri, otel, ofis, kurumsal kompleks projelerini başarıyla referansları arasına kattı.

Suudi Arabistan başta olmak üzere Ortadoğu ülkeleri Yenigün’ün aktif çalıştığı diğer bölgeler oldu. Yenigün, halen Rusya, Suudi Arabistan ve Türkiye’de devam eden işleri ve Türkiye, Rusya, Suudi Arabistan, Polonya, Cezayir ve ABD ofisleriyle hem Türkiye’de hem de uluslararası inşaat sektöründe büyümeye devam ediyor.

Perakende sektöründe elde ettiği deneyimi, 2014 yılında kurduğu Ziylan Gayrimenkul Yatırım ve Yönetim A.Ş. ile gayrimenkul sektörüne taşıyan Ziylan’ın ürün portföyü, karma kullanımlı ve sürdürülebilir gelir elde etme odaklı projelerden oluşuyor. Ziylan Gayrimenkul’ün hayata geçirdiği projeler arasında İstanbul’daki Atlas Park AVM’nin yanı sıra gastronomi ve eğlence merkezi olan Water Garden İstanbul yer alıyor.

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI BİLGİ VE ONLİNE RANDEVU AÇIK RIZA METNİ

İşbu form, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin  Korunması Kanunu’nun 10.maddesinde düzenlenen Veri sorumlusunun aydınlatma yükümlülüğü hükümleri kapsamında veri sorumlusu sıfatıyla Özak Yenigün Ziylan Adi Ortaklığı (“ÖYZ” veya “Şirket”) tarafından Tarafınıza sunulan Aydınlatma Metninin ardından Kişisel Verilerinizin İşlenmesi ve aktarılması ile ilgili açık rıza tercihlerinizi almak için sunulmaktadır. 

Adınız, Soyadınız, E-posta adresiniz, telefon numaranız, sizlerle kuracağımız iletişim ve etkileşimler sırasında edinilecek kişisel verileriniz, Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca onayınız ve KVKK 5. maddesi uyarınca açık rızanız olması halinde; 

Yukarıda belirtilen kişisel verileriniz, aynı amaçlarla, sizlere diğer hizmet ve ürünler ile ilgili olarak da gelişmelerden haberdar etmek, size özel kampanya ve reklamlar gösterebilmek, verilen hizmetleri size özel kişiselleştirebilmek, SMS, Arama ve E-posta şeklinde ticari iletiler göndermek gönderebilmek için Özak Global Holding A.Ş., Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Kamer İnşaat Ticaret ve San. A.Ş., Aktay Otel İşletmeleri A.Ş., Akyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş., başta olmak üzere ana hissedarlarımız, iştiraklerimiz, topluluk ve bağlı şirketlerimize açık rızanıza istinaden aktarılacaktır.

Kişisel verileriniz, yukarıda bahsedilen amaç ve faaliyetlerin yerine  getirilmesi amacıyla  ticari ileti gönderimi, reklam tanıtım işlemleri nedeniyle hizmet alınan veri işleyen, ölçümleme, hedefleme, profilleme desteği veren yurt içi ve yurt dışı kişi ve kuruluşlarla, reklam ve tanıtım ajanslarıyla, hizmet alınan CRM şirketleri ile; sms ve e-posta gönderimi yapılması için hizmet sağlayıcılarla; aramaların yapılması için çağrı merkezleriyle; faaliyetlerimizi gerçekleştirmek için yurt içi ve yurt dışı yazılım şirketleri, sunucu  ve hizmet sağlayıcılarla, İleti Yönetim Sistemi A.Ş. ile açık rızanıza istinaden paylaşılacaktır.

ONLINE RANDEVU ve BİLGİ FORMU AYDINLATMA METNİ

Bu Aydınlatma Metni; 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu 10. maddesi uyarınca “Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlülüğü” kapsamında; ileteceğiniz Müşteri Bilgi Formu kapsamında doldurduğunuz form aracılığıyla otomatik olmayan yollarla bir veri kayıt sisteminin parçası olmak kaydıyla toplanan kişisel verileriniz hakkında veri sorumlusu sıfatıyla  Özak Yenigün Ziylan Adi Ortaklığı (“ÖYZ” veya “Şirket”) tarafından aydınlatılmaktasınız.

1. Kişisel Verilerinizin İşlenmesi, Amacı Ve Hukuki Sebebi

1. 1. Adınız, Soyadınız, E-posta adresiniz, telefon numaranız, bizi nereden duyduğunuza ilişkin bilgi, mesajınız kısmında yazılan bilgiler, şeklindeki kişisel verileriniz; mal/hizmet satış süreçlerinin yürütülmesi, faaliyetlerin mevzuata uygun yürütülmesi, iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi sağlanarak bilgilendirme yapılması ve randevu oluşturulması amacıyla sözleşme süreçlerinin yürütülmesi, verdiğimiz hizmetlerin sözleşmenin ve teknolojinin gereklerine uygun şekilde yerine getirilmesi, ürün ve hizmetlere ilişkin satış sonrası destek hizmetlerinin sunulması, müşteri ilişkileri süreçlerimizi yürütmek, talep ve şikâyetlerinizi karşılayabilmek,  Şirketimiz tarafından yürütülen ticari faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için ilgili iş birimlerimiz tarafından gerekli çalışmaları yapmak ve buna bağlı iş süreçlerinin yürütülmesi amaçlarıyla KVKK 5/2 maddesi uyarınca sözleşmenin ifası için gerekli olması, bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması, ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması hukuki sebeplerine dayalı olarak işlenmektedir. 

1. 2. Adınız, Soyadınız, E-posta adresiniz, telefon numaranız, sizlerle kuracağımız iletişim ve etkileşimler sırasında edinilecek kişisel verileriniz, Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca onayınız ve KVKK 5. maddesi uyarınca açık rızanız olması halinde; 

2. Kişisel Verilerinizin Aktarılması, Amacı Ve Hukuki Sebebi

2. 1. Adınız, Soyadınız, E-posta adresiniz, telefon numaranız, sizlerle kuracağımız iletişim ve etkileşimler sırasında edinilecek kişisel verileriniz, Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca onayınız ve KVKK 5. maddesi uyarınca açık rızanız olması halinde, aynı amaçlarla, sizlere diğer hizmet ve ürünler ile ilgili olarak da gelişmelerden haberdar etmek, size özel kampanya ve reklamlar gösterebilmek, verilen hizmetleri size özel kişiselleştirebilmek, SMS, Aranma ve E-posta şeklinde ticari iletiler göndermek gönderebilmek için Özak Global Holding A.Ş., Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Kamer İnşaat Ticaret ve San. A.Ş., Aktay Otel İşletmeleri A.Ş., Akyön Tesis Yönetim Hizmetleri  A.Ş., başta olmak üzere ana hissedarlarımız, iştiraklerimiz, topluluk ve bağlı şirketlerimize açık rızanıza istinaden aktarılacaktır

2. 2. Adınız, Soyadınız, E-posta adresiniz, telefon numaranız, bizi nereden duyduğunuza ilişkin bilgi, mesajınız kısmında yazılan bilgiler, Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca onayınız ve KVKK 5. maddesi uyarınca açık rızanız olması halinde, yukarıda bahsedilen amaç ve faaliyetlerin yerine  getirilmesi amacıyla  ticari ileti gönderimi, reklam tanıtım işlemleri nedeniyle hizmet alınan veri işleyen, ölçümleme, hedefleme, profilleme desteği veren yurt içi ve yurt dışı kişi ve kuruluşlarla, reklam ve tanıtım ajanslarıyla, hizmet alınan CRM şirketleri ile, sms ve e-posta gönderimi yapılması için hizmet sağlayıcılarla, aramaların yapılması için çağrı merkezleriyle, faaliyetlerimizi gerçekleştirmek için yurt içi ve yurt dışı yazılım şirketleri, sunucu  ve hizmet sağlayıcılarla, İleti Yönetim Sistemi A.Ş.’ne aktarılacaktır.

2. 3. Kişisel verileriniz, yetkili kişi, kurum ve kuruluşlara bilgi verilmesi amacıyla KVKK 5/2 maddesi uyarınca veri sorumlusunun meşru menfaati, kanunlarda açıkça öngörülmesi hukuki sebeplerine dayanarak ilgili mevzuattan doğan bilgi ve belge paylaşımına ilişkin yükümlülüklerini ve ayrıca  diğer hukuki yükümlülüklerimizi yerine getirmek amacıyla ‘’Yetkili Kamu Kurum ve Kuruluşlarına’’ aktarılmaktadır. 

2. 4. Kişisel Verileriniz; Türk Ticaret Kanununda yer alan  yükümlülüklerin ve Şirketler Topluluğu konu alan veya Şirketler topluluğunda bulunan şirketler arasında yapılan sözleşmelerde bulunan hükümlerin ifası ve hizmetlerimizin yerine getirilmesi amacıyla KVKK 5/2 maddesi uyarınca veri sorumlusunun meşru menfaati, sözleşmenin kurulması ve ifası için gerekli olması, Kanunlarda öngörülmesi hukuki sebeplerine dayalı olarak  (Özak Global Holding A.Ş., Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Akyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş., Kamer İnşaat Ticaret ve San. A.Ş., Akyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.,başta olmak üzere) ‘’Topluluk Şirketlerimiz’’ ‘’İştiraklerimiz’’ ‘’Bağlı Ortaklıklarımız’’  ile paylaşılmaktadır.

2. 5. Kişisel Verileriniz, faaliyetlerimize ilişkin olarak gerekli dış hizmetlerin alınmasına yönelik yaptığımız sözleşmelerin ifası için ve  ancak bu amaçla sınırlı olarak KVKK 5/2 maddesi uyarınca veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması, bir sözleşmenin kurulması veya ifası, bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması, hukuki yükümlülüğün yerine getirilmesi hukuki sebeplerine dayalı olarak iş ilişkisi içinde olduğumuz, hizmet aldığımız ‘’Tedarikçiler’’ ve “İş Ortakları” ile paylaşılmaktadır. Örneğin;  Kişisel verileriniz, sistemlerimizi geliştirmeye ve hizmet kalitemizi arttırmaya yönelik yazılım hizmeti aldığımız ‘’Yazılım Hizmet Sağlayıcı’’ ile, bir hukuki uyuşmazlık halinde hukuk işlerinin takibi ve yürütülmesi amacıyla hizmet aldığımız Avukatlar ile;  mali yükümlülükler nedeniyle hizmet aldığımız Mali Müşavirler ile, denetim durumlarında Denetçiler ile işlemin gerçekleşmesi için gerekli amaç ile sınırlı olarak paylaşılmaktadır.

3. Toplama Yöntemi 

Kişisel verileriniz, sitemizdeki dijital formlar, dijital pazarlama teknoloji araçları, çağrı merkezi, mobil uygulama, elektronik postalar, sosyal medya kanalları ve satış ve pazarlama yetkililerimiz aracılığı ile doğrudan iletişim, hedefleme, profilleme, çevrimiçi davranışsal reklamcılık yöntemleri ile otomatik ve otomatik olmayan yöntemlerlerle işlenmektedir.

4. Haklarınız

Şirket tarafından verilerinizin işlendiği ve Şirketin verilerinizi veri sorumlusu sıfatı ile işlediği ölçüde kişisel verileriniz bakımından KVKK 11.maddesinde bulunan haklara sahipsiniz.
Kanunun ilgili kişinin haklarını düzenleyen 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi, “Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe” göre yazılı olarak veya kayıtlı elektronik posta (KEP) adresi, güvenli elektronik imza, mobil imza ya da tarafınızca daha önce bildirilen ve sistemimizde kayıtlı bulunan elektronik posta adresini kullanmak suretiyle iletebilirsiniz.

5. Yükümlülükleriniz

Üçüncü bir kişinin kişisel verisini Müşteri Bilgi Formunda bulunan “Projeden Nasıl Haberdar Oldunuz?” kısımlarını doldurmak suretiyle Şirketimiz ile paylaştınız 3. kişilere ait kişisel verilere ilişkin olarak, söz konusu kişinin, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında aydınlatıldığını, bilgilerinin Şirketimize aktarılmasına rıza vermiş olduğunu ve bu konuda sizi yetkilendirmiş olduğunu kabul etmiş sayılırsınız.

6. Veri Sorumlusu Bilgilendirmesi 

Veri Sorumlusu Unvan:  Özak Yenigün Ziylan Adi Ortaklığı
Mersis no :  0662080921900001
E-posta adresi : [email protected]
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: [email protected]
Fiziki Posta adresi :  Kazlıçeşme Mah. Kennedy Cad. No: 52c İç Kapı No: 1 Zeytinburnu / İstanbul  

Kişisel verilerimin  yukarıda açıklanan amaçlar doğrultusunda işlenmesi, aktarılması hakkında aydınlatılarak bilgilendirildim.